top of page

VÝKUP KNIH

Knihy

Jak již bývá u antikvariátů zvykem, knihy nejen prodáváme, ale i vykupujeme. Je to logické. Většina lidí totiž nejsou sběratelé, jako Tomy z KrimiAntiku, tedy si knihu přečtou jen jednou a ta se pak zaprášená válí v knihovně a "smutní". Domníváme se, že v takovém případě  je lepší řešení poslat ji dalšímu natěšenému čtenáři a získat peníze, třeba na zakoupení jného titulu.

Pochopitelně tento koloběh knih může být výhodný nejen pro vaši peněženku, ale i pro životní prostředí, protože jeden výtisk dokáže ukojit zvědavost ne jednoho, ale třeba i několika čtenářů, a tím pádem se ekologická stopa snižuje.  

Pokud se chcete "zbavit" nějakého true crime titulu či detektivky, postup je následující:

1) Nafoťte knihy (tak abychom mohli posoudit jejich stav - prodáváme z drtivé většini jen knihy ve velmi dobrém stavu) a fotky nám pošlete na email - krimiantik.cz@gmail.com. (do předmětu emilu prosím napište "Výkup knih")

2) My knihy posoudíme a napíšme Vám, o které máme či nemáme zájem

3) Ty, o které projevíme zájem pak stačí zabalit a odnést na nejbližší pobočku Zásilkovny (o zadání a zaplacení dopravy se postaráme my - vám bude stačit sdělit obsluze kód, který vám zašleme)

4) Až se knihy prodají, vyplatíme vám na účet 60% z prodejní ceny (snížené o polovinu ceny dopravy, tedy o -45Kč).

bottom of page